Інструмент для СІП IEK

показані товари з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінка)
Інструмент для натягування й різання стрічки ИНСЛ-1 (CVF, CT42, OPV), IEK міні-фото Інструмент для натягування й різання стрічки ИНСЛ-1 (CVF, CT42, OPV), IEK
3 740,58 грн./шт.

Є в наявності

Код товару: 74153
Розкочувальний ролик РОР 1700, IEK міні-фото Розкочувальний ролик РОР 1700, IEK
2 263,10 грн./шт.

Є на складі

Код товару: 9700

Де і як можна оплатити і забрати товар?

Якщо Ви приватна особа - оплатити замовлення Ви можете готівкою при отриманні, переказом на банківську картку або ж банківським переказом на розрахунковий рахунок нашої компанії. Якщо Ви організація - тільки за безготівковим розрахунком (ми є платниками ПДВ). Ціна однакова для всіх форм оплати.

Забрати товар самостійно можна у нас на складі в Києві або ж у відділенні однієї з компаній-перевізників: Нова Пошта, САТ, Інтайм. Ми здійснюємо відправку замовлень по всій території України в населені пункти, які обслуговуються вказаними компаніями-перевізниками - Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та багато інших.

Ми також здійснюємо адресну доставку по Києву власним транспортом, а також адресну доставку по всій Україні зазначеними вище компаніями-перевізниками.