Інструменти для хомутів E.NEXT

показані товари з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінка)
Інструмент для затяжки і обрізки хомутів e.tool.tie.hs.519.500, E.NEXT міні-фото Інструмент для затяжки і обрізки хомутів e.tool.tie.hs.519.500, E.NEXT
313 грн./шт.

Є на складі

Код товару: 86139
Інструмент для затяжки і обрізки хомутів e.tool.tie.tg.100.145, E.NEXT міні-фото Інструмент для затяжки і обрізки хомутів e.tool.tie.tg.100.145, E.NEXT
442,02 грн./шт.

Немає в наявності

Код товару: 92633

Де і як можна оплатити і забрати товар?

Якщо Ви приватна особа - оплатити замовлення Ви можете готівкою при отриманні або ж банківським переказом на розрахунковий рахунок нашої компанії. Якщо Ви організація - тільки за безготівковим розрахунком (ми є платниками ПДВ). Ціна однакова для всіх форм оплати.

Забрати товар самостійно можна у нас на складі в Києві або ж у відділенні компанії-перевізника Нова Пошта. Ми здійснюємо відправку замовлень по всій території України в населені пункти, які обслуговуються компанією-перевізником Нова Пошта - Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та багато інших.

Ми також здійснюємо адресну доставку по Києву власним транспортом, а також адресну доставку по всій Україні компанією-перевізником Нова Пошта.